Simetri Stand

3D Tasarım

3 Boyutlu Tasarım

3D kısaca 3 Dimension ‘’3 boyut’’ anlamına gelmektedir, 3D tasarımda amaç, uygulaması yapılacak bir işin, bilgisayar ortamında mimari programlar ile aslına uygun ölçü ve materyallerle modellenerek, sonucun animasyon ya da resim formatında sunum için hazırlanmasıdır.

3D tasarımda doğru ölçü ve materyaller ile hazırlanan projelerde yanılma, hata yapma olasılığı neredeyse sıfırdır, uygulama esnasında projeye sadık kalınır farklılık aranmaz herhangi bir değişikliğe gidilmez ise bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarım ile uygulaması yapılmış işin fotoğrafları yan yana koyulduğunda ikisini birbirinden ayırt etmek zordur.

Bizlerde teknolojideki bu güzellikleri en kaliteli sonuca ulaşmak ve müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunabilmek adına takip ediyor, daima yenileniyor ve hep bir adım önde olmak için; Fuar Standı, AVM Standı, ev, işyeri, ofis, büro, villa, yazlık, otel, fabrika, peyzaj gibi tüm yapı iç ve dış dekorasyon ve tadilat işlerini 3 boyutlu olarak tasarlıyor, bu tasarımları hayata geçiriyoruz.

Bizlerden uygulaması yapılacak işleriniz için 3 boyutlu mimari çizim ve görselleştirme talebinde bulabilir, ya da ben sadece proje istiyorum diyebilir ve bu konuda bizden hizmet alabilirsiniz.

(WEB SİTEMİZDE BULUNAN TÜM TASARIM VE UYGULAMALAR FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞ OLUP İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, PAYLAŞILAMAZ ve ÇOĞALTILAMAZ)

0 +
Proje