Aluset Standlar

Tekma fuar standı

Bağlantı aparatlarının istenen yükseklik ve istenen yöne tutturulabilir olması ile çok kullanışlı oluşu, kolay montaj & demontaj işleri için özel olarak geliştirilmiş aluset (yıldız) profili ile ihtiyaca göre 6 mm MDF, Pleksi, Polikarbon, cam vs gibi duvar panellerinin birbirlerine monte edilerek hazırlanan stand çeşididir.

Aluset modüler standlarda ihtiyaç doğrultusunda stand içerisinde tanıtım ürünleri için raflar, yine ürün sergilemek için deskler, bar üniteleri, karşılama bankoları gibi ürünler kendine özgü konstrüksiyon
sistemi ile mevcuttur.

Dismat mod

Aluset standların öne çıkan en önemli özelliği fiyatıdır, çok hızlı montaj & demontaj olmasının yanında bol görsel sunumu, stand genel alanında az yer kaplaması, uygun oluşuna rağmen iyi bir tasarım ile şık sonuçların olaşabilmesi modüler standlara olan talebi arttırmaktadır.

Özel ve Ahşap standlar kadar olmasa da Aluset standlara da dekoratif unsurlar (led ışık, gizli aydınlatmalı görseller vs.) belli ölçülere sadık kalmak kaydı ile uygulanabilmektedir.

Sarpsan

Bir fuar yada konre standından beklentiniz hızlı kurulum, bol görsel alanı ve uygun fiyat ise tercihiniz Aluset Stand olmalıdır.

Stand çalışmalarımızdan daha fazla foto incelemek için burayı tıklayıp sayfaya gidebilirsiniz…

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın