Ham Sunta Standlar

Özel ölçülerdeki ham (boyasız) sunta ve mdf plakalarının ahşap karkasını (yapısını) oluşturduğu stand çeşidine Ham Standlar diyoruz. Ana karkasında suntalar kullanılırken ihtiyaç halinde ham mdf, esnek kontra gibi malzemelerde

Ham Sunta ile hazırlanan standlarda tasarım yönünden sınır yoktur, istenen her obje ham sunta ve mdf’ler ile usta ellerde şekillendirilebilir, MDF Lam ve Sunta Lam standlarda oval hatlar, CNC, Lazer kesimler kullanılamazken ham sunta ve ham mdf ile hazırlanan standlarda tasarlanmış tüm standlar uygulanabilir.

Ham sunta ile hazırlanan standların ek yerleri derz bandı çekilerek komple macunlanır, macundan sonra zımpara ve astar sonrası tüm stand su bazlı iç cephe yada dekoratif boyalar ile boyanır, duvar kağıdı kaplanabilir. Proje dahilinde dekoratif taş, seramik veya benzer malzemeler yine ham standa uygulanabilir.

Ham Sunta standların en büyük artısı ek (birleşim) yerlerinin yok olması ve iç cephe boyası ile boyandığından renkmatik yada renk kodları ile istenen her tonda örneğin firmaya ait logo vb. gibi renkleri yapabilmektir.

Standınızda oval dönüşlü hareketler, cnc, lazer kesim objeler, logo vs gibi istiyor ve standda ek yerlerini görmek istemiyorsanız, stand tercihiniz kesinlikle Ham Standlar olmalıdır.

 

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın