Simetri Stand

Kiralık Stand ALMANYA

Kiralık Stand ALMANYA

Kiralık Stand ALMANYA

Kiralık Stand Almanya

Almanya da bir fuara katılıyor ve alanınız için kiralık bir stand düşünüyorsanız doğru yerdesiniz…

Firmamız Türkiye merkezli bir firma olup ofisimiz Malatya ilimizde depo ve atölyemiz Mönchengladbach Düsseldorf bölgesindedir.

Sizler için tüm tasarım ve ofis hizmetimizi Türkiye’den, imalat, tedarik ve uygulama hizmetlerini Almanya’dan sağlamaktayız.

Almanya ve yakın bölgelerdeki AB ülkelerine kiralık stand hizmeti sunmaktayız, Türkiye’de stand hizmetimiz bulunmamaktadır.

Türkiye’den Avrupa bölgesinde fuara katılan firmalar yabancı dil vb sebeplerden tedarikçi bulma konusunda sıkıntılar yaşarlar, bizler stand ve beraberinde catering ve hostes gibi ihtiyaçlar için de destek sağlamaya çalışıyoruz.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimiz için bir stand yapmaktan ziyade uzun yıllar işbirliği içinde çalışabilmenin temellerini inşa etmektir, bu sebeple işbirliği yaptığımız her firmaya en iyi hizmeti sunmanın yanında sürdürülebilirliği sağlamak için her daim, her konuda yanınızda olmayı kendimizde bir sorumluluk olarak görmekteyiz.

Kiralık Stand ALMANYA

Fuarlarınız için sunduğumuz kiralık stant Almanya daki tüm fuarları kapsıyor, özellikle Türkiye’den katılımı yoğun fuarlara hizmet sunuyoruz. Sizler de Dünya fuar merkezi Almanya fuarlarında katılımcı olarak yer almak isterseniz aşağıda bölge bazında en büyük fuarların yapıldığı organizatörlerin linkinden ulaşabilirsiniz.

https://www.messe-duesseldorf.de/

https://www.koelnmesse.de/

https://messe-muenchen.de/de/

https://www.messefrankfurt.com/

https://www.hannovermesse.de/de/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir