Modüler Standlar

Modüler standlar adından da anlaşılacağı üzere sökülüp takılabilen, tekrar tekrar kullanılabilen, müşteriye özgü olmayıp görsel ve tasarımları değiştirilerek sökülüp yeniden kurulabilen standlardır. Türkiye’de iki çeşit modüler stand yaygın olarak kullanılmaktadır. Temelde ikisi de aynı konstrüksiyon ile hazırlansa da görünüm olarak birbirlerinden oldukça farklıdırlar…

Aluset standları detaylı incelemek için başlığı tıklayıp sayafaya gidebilirsiniz…

Aluset Standlar:

Bağlantı aparatlarının istenen yükseklik ve istenen yöne tutturulabilir olması ile çok kullanışlı oluşu, kolay montaj & demontaj işleri için özel olarak geliştirilmiş aluset (yıldız) profili ile ihtiyaca göre 6 mm MDF, Pleksi, Polikarbon, cam vs gibi duvar panellerinin birbirlerine monte edilerek hazırlanan stand çeşididir.

Aluset modüler standlarda ihtiyaç doğrultusunda stand içerisinde tanıtım ürünleri için raflar, yine ürün sergilemek için deskler, bar üniteleri, karşılama bankoları gibi ürünler kendine özgü konstrüksiyon sistemi ile mevcuttur.

Aluset standların öne çıkan en önemli özelliği fiyatıdır, çok hızlı montaj & demontaj olmasının yanında bol görsel sunumu, stand genel alanında az yer kaplaması, uygun oluşuna rağmen iyi bir tasarım ile şık sonuçların olaşabilmesi modüler standlara olan talebi arttırmaktadır.

Özel ve Ahşap standlar kadar olmasa da Aluset standlara da dekoratif unsurlar (led ışık, gizli aydınlatmalı görseller vs.) belli ölçülere sadık kalmak kaydı ile uygulanabilmektedir.

Bir fuar yada konre standından beklentiniz hızlı kurulum, bol görsel alanı ve uygun fiyat ise tercihiniz Aluset Stand olmalıdır.

Maxima Standları detaylı incelemek için başlığı tıklayıp sayfaya gidebilirsiniz…

Maxima Stand:

Aluset Standlara kıyasla daha şık görünümü ile öne çıkan Maxima standlar Alüminyum konstrüksiyon, MDF, Pleksi, Cam gibi duvar panellerinin birbirlerine montajı sonucu ortaya çıkan stand çeşidine verilen addır.

Maxima standlarda da kullanılan materyaller Aluset ile aynı olsada, şekil, ölçü, tarz, ve tasarım bakımından birbirlerinden oldukça farklıdırlar.Maxima standı Alusetten ayıran en önemli özelliklerden birkaçını belirtecek olursak; Maxima standlar asma katlı olabilir aluset standlara konstrüksiyon sisteminin zayıflığından ötürü asma kat yapılamaz.Fiyatı bakımından Maxima standlar Alusete kıyasla pahalıdır. Her bakımından Maxima stand çok daha kalitelidir.

Bir Fuar yada Kongre standından beklentiniz hızlı montaj & demontaj, bol görsel şık ve kaliteli görünüm ise, stand tercihiniz Maxima Stand olmalıdır.

Modüler Standlar, Modüler Stand, Modüler Fuar Standlar, Modüler Fuar Standları, Modüler Kongre Standları, Uygun Standlar, Ucuz Standlar, Kolay Standlar, Kolay Kurulabilen Standlar, Fiyatı Uygun Stand, Uygun Standlar, Moduler stand, Moduler Fuar Stand

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın