Simetri Stand

Modüler Standlar

Octanorm Stand

Modüler standlar adından da anlaşılacağı üzere sökülüp takılabilen, tekrar tekrar kullanılabilen, müşteriye özgü olmayıp görsel ve tasarımları değiştirilerek sökülüp yeniden kurulabilen standlardır. Türkiye’de iki çeşit modüler stand yaygın olarak kullanılmaktadır. Temelde ikisi de aynı konstrüksiyon ile hazırlansa da görünüm olarak birbirlerinden oldukça farklıdırlar… 

Modüler Octanorm Standlar

Bağlantı aparatlarının istenen yükseklik ve istenen yöne tutturulabilir olması ile çok kullanışlı oluşu, kolay montaj & demontaj işleri için özel olarak geliştirilmiş octanorm profili ile ihtiyaca göre 3 mm MDF, Pleksi, Polikarbon vb duvar panellerinin birbirlerine monte edilerek hazırlanan stand çeşididir.

Octanorm standlarda ihtiyaç doğrultusunda stand içerisinde tanıtım ürünleri için raflar, ürün sergilemek için deskler, karşılama bankoları kendine özgü konstrüksiyon sistemi ile kullanılmaktadır. Aşağda Almanya Münih fuarımızdan Hoops Basket Firmamız için hazırladığımız Modüler Stand tasarım ve uygulama görselini örnek olarak inceleyebilirsiniz.

Modüler Octanorm Almanya

Octanorm standların öne çıkan en önemli özelliği fiyatıdır, çok hızlı montaj & demontaj olmasının yanında bol görsel sunumu, stand genel alanında az yer kaplaması, uygun oluşuna rağmen iyi bir tasarım ile şık sonuçların olaşabilmesi modüler standlara olan talebi arttırmaktadır. Özel ve Ahşap standlar kadar olmasa da Aluset standlara da dekoratif unsurlar (led ışık, gizli aydınlatmalı görseller vs.) belli ölçülere sadık kalmak kaydı ile uygulanabilmektedir. Bir fuar yada konre standından beklentiniz hızlı kurulum, bol görsel alanı ve uygun fiyat ise tercihiniz Aluset Stand olmalıdır.