Özel Standlar

Özel Standlar

Müşterilerimizin fuar kongre yada etkinlik içerisinde hedefledikleri görünümü, firmaların yapısını ve tüm değerlerini ilk bakışta yansıtan, firma ile özdeşleşen konsept stand çalışmalarına özel standlar diyoruz.

Türkiye’de fuarlar ortalama dört gün, kongre ve etkinlikler genelde bir yada iki gün sürer, en fazla dört gün sürecek bir etkinlik için ”özel stand” kelimesi bile çok pahalı gibi gözüküyor, işte bizim altını çizmek istediğimiz bölüm tamda burası, özel bir standmı? yoksa uygun fiyatlı bir standmı? İkisi ne kadarda uzak gibi birbirinden… Ama bize göre değil, bizde ne kadar köfte o kadar ekmek deyimi geçmiyor çünkü bizde zaten ekmekte yok köftede, biz stand ve dekorasyon yapıyoruz, işimiz bu bizim.

Astronomik rakamlarla özel standlar yapmayı herkes becerir, maharet uygun fiyatlı stand ile özel standı aynı karede görebilmek, aynı değerde görebilmek, işte biz bunu yapıyoruz, yaptığımız her iş, her stand, bizim özel standımız.

Hazırladığımız her standın maliyetini fuar ve kongre sürelerini gözönünde bulundurarak olabildiğince kaliteli ve aynı zamanda uygun malzemeler ile en iyi sonucu çıkarmayı hedefliyoruz. Doğru renk, materyal ve ekipmanlar ile çok şık ve aynı zamanda uygun fiyatlı standlar yapılabilmektedir. Kaliteli tasarım ve uygulamalar için gerekli olan, paradan ziyade bilgi, birikim ve tecrübedir.

Aşağıda özel stand çalışmalarımızdan RGH İnşaat için hazırlamış olduğumuz proje ve uygulama resmini aynı karede görebilirsiniz, daha fazla resim için burayı tıklayarak stand tasarım ve uygulamalarımızdan fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz…

Özel Standlar, Özel Fuar Standları, Özel Fuar Stand Tasarımları, Simetri Fuar, Simetri Stand, Stand Karşılaştırma, Stand Proje ve Uygulama Resmi, Farklı Fuar Standları Nasıl Bir Stand Seçmeliyim Firmaya Özgü Özel Stand Tasarımı Özel Stant, Özel Ahşap Standlar

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın