STAND

En doğusundan en batısına güzel Ülkemizin bütün illerine ve birçok Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine hizmet götüren Simetri Stand Mimarlık.

Fuar standınızın tasarım aşamasından, fuarınız bitene kadar her konuda, fuar standı maliyeti, stand tasarımı ve sonrasında stand imalatı, dekorasyon uygulamaları.

Stand aydınlatması ve elektrik tesisatı, gerektiğinde stand için hava, su, depo içerisine konumlandırılacak lavabo, batarya, standınız da sizi tanıtacak en önemli unsurlardan olan logo, görsel ihtiyaçlarınız bol alternatif seçenekleri ile tarafımızdan sizlere sunulacak olup.

Stand temizliği, catering ve hostes konularında da bizlerden talebiniz doğrultusunda hizmet alabilirsiniz…

Fuar ve Kongrelerde Organizatörler farklı olduğundan çok farklı kurallar kaideler olabiliyor, biz Simetri olarak stand işlerini üstlendiğimiz firmalar için organizatör ile iletişimde olup kurulum aşamasındaki kısa zamanda, aksilikleri ve olumsuz sürprizleri minimuma indirerek müşterilerimizin iş yükünü hafifletip daha huzurlu ve verimli bir fuar geçirebilmelerine katkı sağlıyoruz.

En önemlisi projemizde ne vadettiysek onu uygulamaya çalışıyoruz, projedeki görüntüyü birebir uygulama alanında standa yansıtmak olmazsa olmazımız…

Bununla ilgili sizler için proje ve uygulamalarımızı karşılaştırmanızı sağlayacak resimler hazırladık, burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz…

Biz Simetri ailesi; sadece fuar standı yapmıyoruz ve kendimizi sadece fuar standından sorumlu hissetmiyoruz, müşterilerimiz fuarları bitip fuar alanından ayrılana kadar bizim misafirlerimiz, onları en iyi şekilde ağırlamak bizim asli görevimiz.

Sizlerde Simetri ailesine misafir olmak isterseniz biz buradayız, ve hep hizmetinizde olacağız…

Stand çeşitleri hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki sayfalara bakabilirsiniz…

Özel Standlar                →Sayfaya Git→
Ahşap Standlar            →Sayfaya Git→
Modüler Standlar        →Sayfaya Git→
AVM Standları              →Sayfaya Git→
Ürün Teşhir Standları →Sayfaya Git→
Stand Tasarım ve Uygulamaları
Stand Tasarım ve Uygulamaları
İstanbul Fuar Stand Firmaları

Tasarım, Fuar Standları, Tasarımı, Firmaları, Tasarımları, Fuar Kiralama, Modüler Ahşap Fiyatları, Modelleri, Fuar Stant.

Fuar Standlari, Fuar Malzemeleri, Ürün Standı, Modüler Fuar Standı, Örnekleri, Fair Design, Yapan Firmalar, Kiralama, Kiralık, Fuar Tasarımı ve Uygulaması, İmalatı

Stant Tasarım

Dizayn, Kiralık Fuar Malzemeleri, Fuar Örnekleri, Yapımı, Fuar Fiyatları, Fuar Stant Tasarım, Stant Tasarımı, Fuar Tasarımları, Fair Stand, Kiralık Fuar Standı, Fuar Tasarımı, Fuar Modelleri, Tasarim.

Stant Modelleri

Satılık 3D Tasarım, Design, Fuar Malzemesi Kiralama.

Kiralık Fuar Standları

Tasarım Örnekleri, Mobilya Tasarım, Mağaza Dekorasyon, Tasarım, İlginç Fuar Standları, Fuar Hostesi, Teşhir Fuar Malzemeleri Kiralama, Teşhir Modelleri, Yapım, Modüler Tasarımı.

Stant Tasarımları, Ahşap Tasarımları, Stant Fiyatları, Satılık Üretimi, Ahşap Standlar, Mobilya Fuar Standları, Modüler Fuar Standları.

Stand İmalatçılarıİ

lginç Tasarımları, Ahşap Fuar Standları, Fuar Sistemleri, Ahşap Fuar Tasarimlari, Fuar Tasarim, Kongre Standı, Avm Standları, Üreticileri, Avm Stand İmalatı, Moduler  Fuar Malzeme Kiralama.

Ürünleri

Kiralık Fuar Ekipmanları, Avm Örnekleri, Ahşap Tasarımı, Stant Kiralama, Tasarımı Yapan Firmalar.

Ahsap Fuar Tasarım ve Uygulama İşleri, Fuar Firmaları, Avm Stand Fiyatları, Çeşitleri, Fuar Dekorasyon, İmalat Kurma, Fuar İmalatı Fuar Hizmetleri Fuar Standı Nasıl Yapılır, Ürün  Fuar Hizmetleri, Dekorasyon, Tanıtım Fuar Fiyatları, Hazır Fuar Standları.

Tasarım Fuarı, Telefon Standı Yapımı, Fuar Hostes, Hostesi, Fuar Dekorasyon Firmaları.

Avm Standı

Kiralik Modüler Malzemeleri Tasarımı Nasıl Yapılır, Tekstil Fuar Fuar Örnekleri, Fuar Malzemesi, Ürün Standları, Fuar Hostesleri Üretim, Fuar Kiralama Fiyatları, Özel Tasarımları Avm Standı İmalatı, Fuar Kurulum.

Plastik İki Katlı Fuar Standı Fuar Dizayn

Modüler Standlar, Stant Malzemeleri, Fuar Design, Hazır Sergileme, Fuar Firmalari.

Fuar İçin Gerekli Malzemeler

Fiyatlari, Fuar Ekipmanları, Pleksi Fuar Catering, Fuar Organizasyon, Fuar Mobilya, Kurulumu, Hazır Görselleri, Hazır Fiyatları, Kongre Mağaza  Avm Modelleri, Reklam Tanıtım Standları, İstanbul Fuar.

Ajansları, İyi Tasarım, Fuar Sistemleri, İç Mimari ve Dekorasyon Fuarı, Kongre Standları, Reklam, Tabela Tasarımı.

Stant Örnekleri

Fair Stands, Tabela Tasarım, Halı Standları Fiyatları, Fuarcılık Firmaları, Paket İlginç Standlar, Sistemleri, Fuar Fiyatları, Reklam Standı, Portatif Stand, Fuar Ajans, Mimarlar Tasarım, Fuar Stantları, Reklam Standları.

Fuar Ajansları

Fuar Malzeme, Almanya Fuar, Halı Standları, Fuar Hostesi, Fuar Şirketleri, Standda Yapılacak İşler, Ahşap Tasarımlar, Fuar Tarihleri, Fiyat, Avm Standlari.

Fuar Örnekleri, Fuar Organizasyonları, Dizayn Dekorasyon, Fuar, Firmaları İstanbul, Görselleri, Dekorasyon Fuarı, Fuarcılık, Fuar Modelleri, Fuar Firmaları İstanbul, Avm Kiralama, Fuar sistem, İstanbul Firmaları, Fuar Ahsap.

Fuar Ahşap

Dekor Fuar Profilleri, Ahşap Fuarı, Fuar Standları İstanbul, Fuar İstanbul, Fuar Davetiye, İstanbul Fuar Fuar Rehberi, Ucuz Beylikdüzü Fuar, Halı Teşhir Standları, Fuar Stand Hostesleri.

Organizasyon Tasarim Satış, İstanbul Fuar Dekorasyon, Sergi Standları, Strafor 3D Max Çizimi, Bursa Ahşap Yapı Fuarı, Fuar Reklam, İstanbul Sanat ve Tasarım, Stand Proje, Stant Görselleri.

 Nedir

Dekorasyon Dizayn, Çizimleri, Avm Standi, Fuar.com, Stant Nedir, Tr Tasarım Uygulama, Tasarım.com, Ahşap Tasarımı, Sergileme Tasarımı

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın