Sunta Lam Standlar

Sunta Lam Standlar

Ahşap karkası herkesçe bilinen ve mobilya üretiminde kullanılan standart boyalı Sunta malzeme ile hazırlanan standlara SuntaLam Standlar yada Lam standlar diyoruz.

Tasarım departmanından alınan ölçüler doğrultusunda Sunta plakalarının kesilerek birbirlerine montajı ile her biri ayrı ayrı toplanıp fuar alanındaki kuruluma hazırlanır.

Lam Standlar kurulumdan sonra boya gerektirmediği için standlar montaj sonrası bitmiş olur böylece alçı, boya, zımpara tozları gibi zahmetli şeylerle uğraşılmaz. SuntaLam standlar yapısal ve kurulum yönden MDF ile aynıdır aslında, farkeden yalnızca malzemenin kalitesidir. Sunta herkesin bildiği gibi daha uygun fiyatlardadır bunun sebebi MDF’ye kıyasla daha dayanıksız bir malzeme oluşudur, bu özellik mobilya kullanımı düşünüldüğünde tabiki çok önemlidir fakat birkaç günlük bir fuar etkinliği için böyle bir özellik aranmaz. Bu sebeple fuarlarda en tercih edilen standlar Sunta Lam Standlardır.

Sunta Lam Standlar, Sunta Stand, Sunta Standlar, Sunta Fuar Stand, Sunta Stand Firmaları, Sunta Stand İmalat, Sunta Fuar Stand İmalatı, Boyalı Sunta Standları, Sunta Stand Tasarım, Sunta Stand Foto

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın