Tasarım ve uygulamalar

Müşterilerimizin fuar kongre yada etkinlik içerisinde hedefledikleri görünümü, firmaların yapısını ve tüm değerlerini ilk bakışta yansıtan, firma ile özdeşleşen konsept stand çalışmalarına özel standlar diyoruz.

.Ahşap standlar denince ilk akla gelen Ahşap desenler olsa da biz stand firmaları kullanılan malzemenin cinsinden dolayı, stand yapısının ana karkası Ahşap malzeme ile yapılan her standa Ahşap Stand diyoruz.

Modüler standlar adından da anlaşılacağı üzere sökülüp takılabilen, tekrar tekrar kullanılabilen, müşteriye özgü olmayıp görsel ve tasarımları değiştirilerek sökülüp yeniden kurulabilen standlardır.

Alışveriş merkezleri için sizlere AVM standları hazırlıyoruz.

Ürün teşhir standlarını talepleriniz doğrultusunda 3D tasarlıyor ve istediğiniz ebat ve sayıda üretimini gerçekleştiriyoruz, isterseniz demonte olarak kolileyip adresinize kargoluyor yada bizzat gelip yerinde montajını gerçekleştiriyoruz

Tasarım ve Uygulamalarımız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için stand çalışmaları olarak;
Özel Standlar, Ahşap Standlar , Modüler Standlar, AVM Standları , Ürün Teşhir Standları olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
Bizlerden uygulaması yapılacak işleriniz için 3 boyutlu mimari çizim ve görselleştirme talebinde bulabilir, ya da ben sadece proje istiyorum diyebilir ve bu konuda bizden hizmet alabilirsiniz.

Tadilat & Dekorasyon kesinlikle deneyim ve donanım ister, hata kaldırmaz çünkü geriye dönüşü çok büyük kayıplara neden olabilir. Biz sizlerin tadilat ve dekorasyon işlerinizde yanınızdayız.

WhatsApp Bize WhatsApp'tan yazın