Almanya Fuar Stand Catering Hostes Tercüman

Catering Hostes Tercüman

Catering Hostes Tercüman

Catering, Hostes, Tercüman

Hepsi Bir Arada Hizmet

Başta Almanya ve AB ülkeleri için Catering, Hostes, Tercüman hizmetleri yanında Ulaşım, Konaklama ve Ürün Depolama, fuarların olmazsa olmazları, Fuar Stand Tasarım ve Uygulama hizmetlerini sadece tek firmadan almak ister misiniz?

Sizleri, ürünlerinizi, fuara katılım amacınızı ve hedeflerinizi, kısacası sizleri tanımamızı, anlamamızı ister misiniz?

Sizleri tanıyan, anlayan, ürünlerinize, ziyaretçi kitlenize hakim, fuar ve stand dışında bile her konuda sizlere destek olacak bir firma ile uzun yıllar çalışamak ister misiniz?

Catering

Standınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar, mutfak tezgahı, batarya, evye, buzdolabı, su sebili, su ısıtıcı, kahve makinası, tost makinası, soğuk ve sıcak içecekler, atıştırmalıklar, çerezler, kısaca ihtiyaç duyacağınız her şey için biz burada ve her zaman hizmetinizde olacağız.

Hostes

Fuar standınızda ziyaretçilere gün içerisinde yiyecek, içecek vb. ikramlık servisinin yanında, fuar süresince sizden biri gibi gerektiğinde ziyaretçi karşılama, ürün sergileme ve tanıtımı, gibi her konuda yanınızda olacak bay host ve bayan hostes arkadaşlarımız ile burada hizmetinizdeyiz.

Tercüman

Uluslararası fuarlarda her milletten, farklı dil ve kültürlerden ziyaretçileri karşılamak, firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmak, gerektiğinde aranızda iletişimi sağlamak için, Türkçe, Almanca, İngilizce, Arapça, Rusça ve Çince bilen, bay/bayan personelleriniz burada sizleri bekliyor… 

SSS

 1. Sunduğunuz hizmetlerden yalnızca birini veya birkaçını alabilirmiyim? (Evet bizlerden sadece dilediğiniz, yada ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz.)
 2. Hizmetlerden faydalanmak istemiyorum ancak ekipman ihtiyacım var, sizlerden kiralayabilir miyim? (Evet bizlerden fuar standınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü ekipmanı kiralayabilirsiniz, ihtiyaç duyduğunuz makina/ekipmanı sizler için standınıza kadar getiriyor, fuar bitiminde tekrar alıyoruz)
 3. Fuar katılımcısı değil, ziyaretçiyiz. Stand ziyaretleri gerçekleştireceğiz, Tercüman hizmeti alabilirmiyiz. (Tabiki, stand ziyaretleriniz için sizlere eşlik edecek ana dil seviyesinde yabancı dil konuşan personellerimiz daima hizmetinizdedir.)
 4. Ekipman ihtiyacım yok ama yiyecek, içecek, atıştırmalık, çerez vb. ihtiyaçlarımız var, sizlerden satın alabilir miyim? (Evet, tüm ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde, hall ve stand no ile birlikte WhatsApp’tan yazarsanız, standınıza kadar ulaştırıyoruz.)
 5. Stand içerisinde günlük temizlik hizmeti sunuyor musunuz? (Fuarınız boyunca stand temizliği de dahil olmak üzere standınız dışında ihtiyaç duyacağınız her konuda hizmetinizdeyiz.)
 6. Standımızda teknik bir arıza meydana geldi, destek/tamir ekibiniz var mı? (Stand kurulumunu biz yaptıysak, herhangi bir arıza durumunda müdahale ekibimiz fuar organizatöründen izin alınması ve uygun koşulların sağlanması durumunda müdahale eder, ancak kurulumunu yapmadığımız standlar için rakip fuar firmasına karşı, iş ahlakı ve etik durumlar sebebiyle böyle bir hizmet verememekteyiz.)

Tavsiyeler

 • Satın aldığınız stand alanına elektrik paketi dahil değil ise mutlaka kullanım ihtiyacınız oranında messe’den elektrik ve elektrik pnosu almalısınız.
 • Almanya’da fuar alanlarının tamamında talep edilmesi durumunda depo/mutfak içerisine su tesisatı çekilebilmektedir. Standınızda 4 ve üzerinde masa var ise, karton/pet bardak kullanmak istemiyorsanız, mutlaka su tesisatı çektirmelisiniz. Haricen fuar alanlarında bulaşık yıkamak için uygun bir yer bulunmamaktadır.
 • Almanya’da hafta sonları ve tatil günlerinde benzinlikler, bazı fırınlar ve lokantalar haricinde her yer kapalı olur, özellikle market alışverişi ihtiyaçlarınızı önceden gidermenizi, açık market kesinlikle bulamayacağınızı bilmenizi isteriz.
 • Almanya’da fuar stand temizliği için önceden randevu almanız gerekir aksi takdirde temizlik firması bulmanız çok zordur.
 • Almanya’da stand içerisinde çöp bırakmak ceza sebebidir. Stand alanına bırkılan hatta unutulan her şey çöp olarak değerlendirilir ve m³ bazında ücretlendirilip, fatura adresinize gönderilir.
 • Almanya’da stand alanına herhangi bir şekilde zarar vermek, zemini/duvarı boyamak, vida/çivi çakmak vb. ceza sebebidir, ekipler fuar sonrası inceler ve herhangi bir olumsuzluk durumunda ceza kesilir.
 • Almanya fuarlarının hemen hemen hepsine katılımcı yada ziyaretçi olarak serbest bir şekilde giriş yapılamaz, giriş için mutlaka bilet alınmalıdır, katılımcılar için biletler ücretsiz olup, ziyaretçiler için belirli fiyatlarda bilet ücreti alınmaktadır, fuar bileti ile birlikte tren biletlerinin de bulunduğu paketi tercih edebilirsiniz.