Almanya Fuar Stand Catering Hostes Tercüman

Özel Konsept Standlar

Konsept Standlar

Konsept Standlar

Özel Konsept Standlar

Tamamen size özel bir fuar standı için bu makaleyi sonuna kadar okumalısınız...

Standlar bir anlamda firmaların kartvizitidir. Ne kadar büyük bir firma olursanız olun eğer kendi firmanıza özgün, özel bir konsept standınız yoksa, ancak fuarlarda göründüğünüz kadar bir firma izlenimi bırakacaksınız. Burada ilk izlenim vs gibi konulara değinip vaktinizi almayacağız. Konsept stand çalışmaları hakkında detayları paylaşmaya çalışacağız…

Konsept (Özel) Standlar

Katılım sağladığınız her fuarda farklı malzeme veya tasarımlar ile yer alırsanız, ziyaretçileriniz sizleri fuar alanında her defasında farklı gördüğünde bırakacağınız izlenimi düşünün.

Her fuarda kiraladığınız stand alanınız aynı olmayabilir, büyük/küçük veya kapalı/açık duvarları farklı olabilir, işte konsept stand tasarımları, alan ölçüleri her ne olursa olsun belirli bir fikir ve tarza uygun olarak geliştirilmiş tasarımlardır bu sebeple, kurumsal firmaların hiç bir tasarıma benzemeyen, tamamen kendilerine özgü, farklı farklı alanlarda uygulandığında bile aynı etkiyi bırakabilen bir konsept stand tasarımı olmalı.

Konsept Stand Avantajları

  • Konsept Stand materyalleri başka bir fuarda tekrar kullanılabilir, bu ekonomi avantajı sağlar.
  • Tasarım ve Uygulama her defasında geliştilebilir, kullanılan malzemeler veya tasarım hakkında fikir alışverişi yapılabilir.
  • Bazı tasarımlar pc ekranından bakıldığında şık görünse de uygulamada aynı etkiyi bırakmayabilir.  Kosept tasarımlar bu riskin önüne geçer.
  • Uygulamacı personel konsept standlarda kullanılan malzemeyi tanımıştır, projenin detaylarını ve müşterinin hassasiyetlerini bilir, en iyi sonuca daha kolay ulaşır.

Detaylar

Fotoğraflarda ORMO firması için hazırladığımız iki ayrı tasarımı görüyorsunuz. 1. tasarımda firmanın logosunu standa yansıtan, ürünlerini, örgü iplerini anımsatan raf modeli ile daha modern çizgilerde hazırlanmış, aynı zamanda müşterinin talepleri doğrultusunda, mankenlerin ve görsellerin dışarıdan görünebildiği, ancak stand alanına sadece dar bir karşılama alanından girilebilmesi için tasarlanmış bir stand görüyorsunuz.

2. tasarımda ise daha otantik, firmanın logosunun değilde, ürettiği ürünlerin ön planda tutulduğu bir çalışma görüyorsunuz.

Ahşap Standlar Hakkında Bilgi Almak İster misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir